To use this site, please enable Javascript.
Refresh - 12:29:16 PM
matchday 28
FC Schalke 04 FC Schalke 04 4:30 PM FC Augsburg FC Augsburg
matchday 28
1. FC Köln 1. FC Köln 7:00 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
matchday 28
Hannover 96 Hannover 96 2:30 PM 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
matchday 28
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 2:30 PM Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
matchday 28
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:30 PM 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
matchday 31
FSV Zwickau FSV Zwickau 2:00 PM FC Viktoria Köln Viktoria Köln
matchday 31
Unterhaching SpVgg Unterhaching 3:00 PM SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
matchday 31
Burnley Burnley FC 2:00 PM Newcastle United Newcastle
matchday 31 West Ham West Ham United 4:05 PM Leicester City Leicester
matchday 31
Spurs Tottenham Hotspur 6:30 PM Manchester United Man Utd
matchday 31 Sheff Utd Sheffield United 9:00 PM Arsenal FC Arsenal
matchday 30 Villarreal Villarreal CF 3:00 PM CA Osasuna CA Osasuna
matchday 30
Valencia Valencia CF 5:15 PM Real Sociedad Real Sociedad
matchday 30 Real Valladolid Real Valladolid CF 7:30 PM Granada CF Granada CF
matchday 30 Real Betis Real Betis Balompié 10:00 PM Atlético Madrid Atlético Madrid
matchday 8 Santa Cruz Santa Cruz Futebol Clube (PE) 0:1 Botafogo Futebol Clube (PB) Botafogo
matchday 30
Inter Inter Milan 1:30 PM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
matchday 30
Juventus Juventus FC 4:00 PM Genoa CFC Genoa
matchday 30 Hellas Verona Hellas Verona 4:00 PM SS Lazio Lazio
matchday 30 Sampdoria UC Sampdoria 4:00 PM SSC Napoli SSC Napoli
matchday 30
AS Roma AS Roma 7:00 PM Bologna FC 1909 Bologna
matchday 30 Fiorentina ACF Fiorentina 9:45 PM Atalanta BC Atalanta BC
matchday 32 Stade Rennais Stade Rennais FC 2:00 PM FC Nantes FC Nantes
matchday 32 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 4:00 PM FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
matchday 32 Lens RC Lens 4:00 PM FC Lorient FC Lorient
matchday 32 Stade Brest 29 Stade Brest 29 4:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
matchday 32 OGC Nice OGC Nice 4:00 PM Stade Reims Stade Reims
matchday 32 Monaco AS Monaco 6:05 PM Dijon FCO Dijon
matchday 32 Olympique Lyon Olympique Lyon 10:00 PM SCO Angers SCO Angers
matchday 25 Arsenal Tula Arsenal Tula 2:00 PM FK Krasnodar Krasnodar
matchday 25 Dynamo Moscow Dynamo Moscow 4:30 PM Ural Yekaterinburg Ural
matchday 25 Sochi FC Sochi 4:30 PM Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
matchday 25 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 7:00 PM Spartak Moscow Spartak Moscow
matchday 24
LASK LASK 3:30 PM Wolfsberger AC Wolfsberger AC
matchday 24
Sturm Graz SK Sturm Graz 3:30 PM WSG Tirol WSG Tirol
matchday 24
Rapid Vienna Rapid Vienna 6:00 PM Red Bull Salzburg RB Salzburg
matchday 30 Univ. Craiova Universitatea Craiova 9:30 PM CFR Cluj CFR Cluj
Line-ups FC Utrecht FC Utrecht 1:15 PM Feyenoord Rotterdam Feyenoord
matchday 29 FC Groningen FC Groningen 3:30 PM SC Heerenveen Heerenveen
matchday 29 VVV-Venlo VVV-Venlo 3:30 PM PSV Eindhoven PSV Eindhoven
matchday 29 RKC Waalwijk RKC Waalwijk 5:45 PM Ajax Amsterdam Ajax
matchday 34
Sivasspor Sivasspor 1:30 PM Konyaspor Konyaspor
matchday 34
Ankaragücü MKE Ankaragücü 4:00 PM Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
matchday 34
Kayserispor Kayserispor 4:00 PM Antalyaspor Antalyaspor
matchday 34 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 7:00 PM Besiktas JK Besiktas
matchday 28
FC Vaduz FC Vaduz 5:00 PM FC Sion FC Sion
matchday 28
BSC Young Boys BSC Young Boys 5:00 PM FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
matchday 28
FC Zürich FC Zürich 5:00 PM Servette FC Servette FC
matchday 1 Rangers Rangers FC 5:00 PM Hibernian FC Hibernian FC
matchday 21 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 2:00 PM Ingulets Petrove Ingulets
matchday 21 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2:00 PM PFK Lviv PFK Lviv
matchday 21 Rukh Lviv Rukh Lviv 5:00 PM FK Minaj FK Minaj
matchday 21 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 7:30 PM Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
matchday 33 KRC Genk KRC Genk 2:30 PM Sint-Truidense VV Sint-Truiden
matchday 33 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 5:00 PM KV Kortrijk KV Kortrijk
matchday 33 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 7:15 PM Club Brugge KV Club Brugge
matchday 33 Beerschot V.A. Beerschot V.A. 9:45 PM KV Oostende KV Oostende
matchday 26 Club NXT Club NXT 5:00 PM KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
matchday 26 Lommel SK Lommel SK 9:00 PM Royale Union Saint Gilloise Union SG
matchday 26 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 3:00 PM FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
matchday 26 FK Teplice FK Teplice 5:00 PM FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
matchday 26 Slavia Prague SK Slavia Prague 7:30 PM AC Sparta Prague Sparta Prague
matchday 24 Randers FC Randers FC 3:00 PM FC Nordsjaelland Nordsjaelland
matchday 24 Bröndby IF Bröndby IF 5:00 PM FC Copenhagen FC Copenhagen
matchday 24 Aarhus GF Aarhus GF 7:00 PM FC Midtjylland FC Midtjylland
matchday 24 SönderjyskE SönderjyskE 3:00 PM AC Horsens AC Horsens
matchday 31 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 4:00 PM Red Star Belgrade Red Star
matchday 31 Partizan FK Partizan Belgrade 8:00 PM FK Radnicki Nis Radnicki Nis
matchday 28 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 4:00 PM NK Osijek NK Osijek
matchday 28 NK Istra NK Istra 1961 6:05 PM HNK Hajduk Split Hajduk Split
matchday 28 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 8:10 PM GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
matchday 24 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 4:00 PM Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
matchday 24 Lech Poznan Lech Poznan 6:30 PM Legia Warszawa Legia Warszawa
matchday 23 Cherno More Cherno More Varna 7:45 PM Levski Sofia Levski Sofia
matchday 28 Diósgyőr Diósgyőri VTK 3:30 PM Paksi FC Paksi FC
matchday 28 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 6:00 PM Budapest Honvéd FC Honvéd
matchday 4 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 5:00 PM Slovan Bratislava Slo. Bratislava
matchday 5 AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto 2:0 CA Alvarado CA Alvarado
matchday 5 CA Temperley Club Atlético Temperley 0:2 Club Atlético Tigre Tigre
matchday 5 Belgrano Club Atlético Belgrano 2:2 Club Atlético Atlanta Atlanta
matchday 5 All Boys CA All Boys Buenos Aires 8:10 PM Club Social y Deportivo Tristan Suarez Tristan Suarez
matchday 5 Almagro Club Almagro 9:30 PM Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
matchday 5 CA San Telmo Club Atlético San Telmo 9:30 PM Brown de Adrogue Brown Adrogue
matchday 5 CD Maipu CD Maipu (Mendoza) 10:00 PM Quilmes Atlético Club Quilmes
matchday 5 CD Morón CD Morón 10:10 PM Instituto AC Córdoba Instituto AC
matchday 5 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 10:30 PM Atlético de Rafaela Rafaela
matchday 9 Racing Club Racing Club 1:0 Club Atlético Independiente Independiente
matchday 14 Atlas Atlas Guadalajara 1:3 Club León FC León
matchday 14 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:0 Deportivo Guadalajara Chivas
matchday 14 Tigres UANL Tigres UANL 1:3 CF América América
matchday 14 Toluca Deportivo Toluca 8:00 PM CF Monterrey Monterrey
matchday 4 Palmaflor Atlético Palmaflor 2:1 Club Deportivo Oriente Petrolero Oriente P.
matchday 4 Guabira Club Deportivo Guabirá 10:00 PM CD Real Tomayapo Real Tomayapo
matchday 18 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 0:0 CD América de Cali CD América
matchday 18 Deportivo Cali Deportivo Cali 1:0 Atlético Nacional Atl. Nacional
matchday 18 Envigado Envigado FC 11:30 PM Deportivo Pereira Pereira
matchday 18 Rionegro Águila Rionegro Águilas 11:30 PM Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
matchday 9 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 2:2 Kashima Antlers Kashima Antlers
matchday 9 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0:0 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
matchday 9 FC Tokyo FC Tokyo 2:4 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
matchday 9 Sagan Tosu Sagan Tosu 3:0 Yokohama FC Yokohama FC
matchday 9 Oita Trinita Oita Trinita 0:3 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
matchday 9 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 1:0 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
67' Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 0:0 Gamba Osaka Gamba Osaka
68' Vissel Kobe Vissel Kobe 0:0 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
matchday 7 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 0:2 Albirex Niigata Albirex Niigata
matchday 7 Mito HollyHock Mito HollyHock 0:2 FC Ryukyu FC Ryukyu
matchday 7 Tochigi SC Tochigi SC 0:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
matchday 7 Machida Zelvia Machida Zelvia 0:1 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
matchday 7 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 0:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
matchday 7 Ehime FC Ehime FC 2:2 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
matchday 5 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 0:3 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
matchday 5 Fukushima Utd. Fukushima United 1:2 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
matchday 5 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 0:0 Kagoshima United Kagoshima Utd.
matchday 5 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 2:3 Kataller Toyama Kataller Toyama
matchday 5 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 2:1 Gainare Tottori Gainare Tottori
matchday 5 FC Gifu FC Gifu postponed azul claro Numazu a. cl. Numazu
matchday 5 Kochi Utd. Kochi United 1:2 Sony Sendai Sony Sendai
matchday 5 Verspah Oita Verspah Oita 0:1 Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata
matchday 5 Suzuka PG Suzuka Point Getters 0:1 FC Osaka FC Osaka
matchday 5 Iwaki FC Iwaki FC 1:1 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
matchday 5 MIO B. Shiga MIO Biwako Shiga 1:0 FC Kariya FC Kariya
matchday 5 Matsue City Matsue City 0:2 Veertien Mie Veertien Mie
matchday 5 Honda Lock Honda Lock 2:6 Honda FC Honda FC
matchday 2 Saitama SC Saitama SC 1:1 tonan Maebashi tonan Maebashi
matchday 2 V.Ichihara Vert Vonds Ichihara Vert (Reserves) 0:2 Toho Titanium SC Toho Titanium
matchday 2 Thespa Challen. Zuvor: Thespakusatsu Gunma Challengers (Reserves)	0:3 Identy Mirai Identy Mirai
matchday 2 Nankatsu SC Nankatsu SC 3:1 Yokohama Takeru Yokohama Takeru
matchday 2 Av. Kawaguchi Aventura Kawaguchi 3:1 Tokyo International University FC Tokyo Int'l Uni
matchday 2 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 0:1 Vonds Ichihara Vonds Ichihara
matchday 2 RKU FC Ryutsu Keizai University FC 2:4 Briobecca Urayasu Briobe. Urayasu
matchday 2 Hitachi BuilSys Hitachi Building Systems FC 0:1 Criacao Shinjuku Criac. Shinjuku
matchday 2 FC Matsucelona Matsumoto Univ. FC Matsucelona 0:7 Artista Asama Artista Asama
matchday 2 Hokuriku FC Hokuriku University FC 1:1 Toyama Shinjo Club Toyama Shinjo
matchday 2 Sakai Phoenix Sakai Phoenix 0:3 Niigata Univ. of Health & Welfare FC Niigata UH&W FC
matchday 2 '05 Kamo FC Niigata Univ. of Management '05 Kamo 1:3 Fukui United Fukui Utd.
matchday 1 Cen.Cuo. Harima Cento Cuore Harima 2:0 Lagend Shiga Lagend Shiga
matchday 1 Kansai Uni '08 Kansai University FC 2008 0:2 Arterivo Wakayama Arte. Wakayama
matchday 1 Kyoto FD FC Kyoto Fire Department FC 0:4 Moriyama Samurai 2000 Moriyama Sam.
matchday 1 Kobe FC Kobe FC 1970 2:2 Hannan University Club Hannan Uni Club
matchday 2 KUFC Nankoku Kochi Univ. FC Nankoku 3:1 FC Yanagimachi FC Yanagimachi
matchday 2 Tadotsu FC Tadotsu FC 3:1 Lvenirosso Niihama Club Lven. Niihama
matchday 2 llamas Kochi llamas Kochi 5:1 R.Velho Takamatsu R.Ve. Takamatsu
matchday 3 FC Nakatsu FC Nakatsu 0:5 J-Lease FC J-Lease FC
matchday 3 Okinawa SV Okinawa SV 4:0 Kyushu Mitsubishi SC Kyushu Mits. SC
23' Wellington P. Wellington Phoenix 0:0 Western United FC Western United
matchday 4 FK Minsk FK Minsk 2:00 PM BATE Borisov BATE Borisov
matchday 4 Gomel FK Gomel 4:00 PM Neman Grodno Neman Grodno
matchday 4 Slavia Slavia Mozyr 6:00 PM FK Vitebsk Vitebsk
matchday 4 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 8:00 PM FK Smorgon FK Smorgon
matchday 7 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 3:00 PM Zalgiris Vilnius Zalgiris
matchday 18 Cleopatra FC Cleopatra FC 6:00 PM Entag El Harby Entag El Harby
matchday 19 El Masry El Masry SC 8:00 PM El Gouna FC El Gouna
matchday 9 Jeju United Jeju United 2:1 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
matchday 9 Suwon FC Suwon FC 0:1 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
Line-ups Jeonbuk Hyundai Jeonbuk Hyundai Motors 1:00 PM Incheon United Incheon Utd.
matchday 6 Ansan Greeners Ansan Greeners 0:1 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
matchday 6 FC Anyang FC Anyang 2:1 Busan IPark Busan IPark
Line-ups Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 12:30 PM Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Group Stage Volta Redonda Volta Redonda Futebol Clube (RJ) 2:2 Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo
Group Stage Madureira-RJ Madureira Esporte Clube (RJ) 9:30 PM Boavista Sport Club (RJ) Boavista SC
45' Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 2:0 HT Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Group Stage Juazeirense-BA Sociedade Desportiva Juazeirense (BA) 10:00 PM UNIRB FC UNIRB
Group Stage Goianésia (GO) Goianésia Esporte Clube (GO) 10:00 PM Iporá Esporte Clube Iporá EC
Group Stage Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 10:00 PM Goiás Esporte Clube Goiás EC
Group Stage Retrô FC Retrô Futebol Clube Brasil 10:00 PM Clube Náutico Capibaribe Náutico
matchday 9 Brusque Brusque Futebol Clube (SC) 2:1 Hercílio Luz Futebol Clube (SC) Hercílio Luz-SC
matchday 9 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 10:00 PM Concórdia Atlético Clube (SC) Concórdia-SC
matchday 9 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 10:00 PM Joinville Esporte Clube (SC) Joinville-SC
Group Stage Jacyobá AC Jacyobá Atlético Clube (AL) 10:00 PM Clube Sociedade Esportiva (AL) CS Esportiva
matchday 11 Sol de América Club Sol de América 1:2 Club Nacional Asunción Nacional
matchday 11 Olimpia Olimpia Asunción 2:2 Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
matchday 6 AEK Larnaca AEK Larnaca 5:00 PM AEL Limassol AEL Limassol
matchday 6 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 7:30 PM Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
matchday 6 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 1:00 PM Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
matchday 6 JK Trans Narva JK Trans Narva 1:00 PM JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
matchday 6 FCI Levadia FCI Levadia 3:00 PM Kalju FC Kalju FC
matchday 6 TJK Legion Tallinn JK Legion 7:00 PM FC Flora Tallinn FC Flora
matchday 8 Penang Penang FC 4:00 PM Sabah FC Sabah
matchday 6 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 12:30 PM Tampines Rovers Tampines Rovers
matchday 6 Geylang Geylang International 12:30 PM Lion City Sailors LC Sailors
matchday 33 Reggina Reggina 1914 4:00 PM LR Vicenza Virtus LR Vicenza
matchday 33 Venezia Venezia FC 8:00 PM Cosenza Calcio Cosenza
matchday 35 Juventus U23 Juventus U23 1:30 PM US Città di Pontedera Pontedera
matchday 35 Olbia Olbia Calcio 1905 4:00 PM AS Giana Erminio Giana Erminio
matchday 35 Como Como 1907 4:00 PM US Grosseto 1912 Grosseto
matchday 35 Lucchese Lucchese 1905 4:00 PM AS Livorno AS Livorno
matchday 35 Pistoiese US Pistoiese 1921 4:00 PM AC Renate Renate
matchday 35 Pro Sesto SSD Pro Sesto 6:30 PM US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
matchday 35 Pro Patria Aurora Pro Patria 6:30 PM Novara Calcio 1908 Novara
matchday 35 Pergolettese US Pergolettese 1932 6:30 PM Piacenza Calcio 1919 Piacenza
matchday 35 Sambenedettese US Sambenedettese 4:00 PM Cesena FC Cesena
matchday 35 Fermana Fermana FC 4:00 PM Feralpisalò Feralpisalò
matchday 35 Padova Calcio Padova 4:00 PM AS Gubbio 1910 AS Gubbio
matchday 35 Carpi Carpi FC 1909 4:00 PM Matelica Calcio Matelica
matchday 35 AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 4:00 PM Modena FC 2018 Modena
matchday 35 Perugia AC Perugia Calcio 4:00 PM US Triestina Triestina
matchday 35 Mantova Mantova 1911 6:30 PM FC Legnago Salus Legnago
matchday 35 Südtirol FC Südtirol 6:30 PM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
matchday 35 Arezzo SS Arezzo 6:30 PM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
matchday 35 Imolese Imolese Calcio 1919 9:30 PM Ravenna FC Ravenna
matchday 35 Cavese Cavese 1919 1:30 PM Teramo Calcio 1913 Teramo
matchday 35 Turris SS Turris Calcio 4:00 PM Ternana Calcio Ternana
matchday 35 Catania Calcio Catania 4:00 PM Potenza Calcio Potenza
matchday 35 Monopoli SS Monopoli 1966 4:00 PM Paganese Calcio 1926 Paganese
matchday 35 Bisceglie AS Bisceglie 1913 6:30 PM Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
matchday 3 Audax Italiano Audax Italiano 1:0 CD Universidad Católica CDUC
matchday 3 La Serena Deportes La Serena 10:00 PM Club Universidad de Chile U. de Chile
matchday 33 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 2:00 PM Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
matchday 33 Kahramanmaras Kahramanmarasspor 3:00 PM Inegölspor Inegölspor
matchday 33 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 3:00 PM Corum FK Corum FK
matchday 33 Sancaktepe FK Sancaktepe FK 3:00 PM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
matchday 33 Hacettepe Hacettepe Spor 3:00 PM Sariyer Sariyer
matchday 33 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 3:00 PM Kocaelispor Kocaelispor
matchday 33 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 3:00 PM Gümüshanespor Gümüshanespor
matchday 33 Amed SK Amed SK 3:00 PM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
matchday 33 Usak Spor Usak Spor 3:00 PM Manisa FK Manisa FK
matchday 33 Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 2:00 PM Elazigspor Elazigspor
matchday 33 Kirklarelispor Kirklarelispor 3:00 PM Turgutluspor Turgutluspor
matchday 33 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 3:00 PM Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
matchday 33 Van Spor FK Van Spor FK 3:00 PM Kardemir Karabükspor Karabükspor
matchday 33 Sakaryaspor Sakaryaspor 3:00 PM Bayburt Özel Idare Spor Bayburt ÖI
matchday 33 Eyüpspor Eyüpspor 3:00 PM GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
matchday 33 Pazarspor Pazarspor 3:00 PM Serik Belediyespor Serik Belediye
matchday 33 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 3:00 PM Mamak FK Mamak FK
matchday 33 1922 Konya 1922 Konyaspor 3:00 PM Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
matchday 33 Bodrumspor Bodrumspor 3:00 PM Pendikspor Pendikspor
matchday 34 Málaga CF Málaga CF 3:00 PM Albacete Balompié Albacete
matchday 34 Real Zaragoza Real Zaragoza 5:00 PM UD Almería UD Almería
matchday 34 RCD Mallorca RCD Mallorca 7:15 PM CD Lugo CD Lugo
matchday 34 CD Mirandés CD Mirandés 7:15 PM UD Logroñés UD Logroñés
matchday 34 CE Sabadell CE Sabadell 7:15 PM FC Cartagena FC Cartagena
matchday 34 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 10:00 PM CD Leganés CD Leganés
matchday 32 Amiens SC Amiens SC 8:00 PM Rodez AF Rodez AF
matchday 29 SC Lyon Sporting Club de Lyon 9:00 PM Red Star FC Red Star FC
matchday 36 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 0:1 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
matchday 36 Orenburg FK Orenburg 1:00 PM Spartak 2 Moscow Spartak 2
matchday 36 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 3:00 PM Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
matchday 36 Shinnik Shinnik Yaroslavl 3:00 PM Alania Vladikavkaz Alania Vl.
matchday 36 Akron Togliatti Akron Togliatti 3:00 PM Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
matchday 36 Chertanovo Chertanovo Moscow 3:00 PM Veles Moscow Veles Moscow
matchday 36 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 4:00 PM Torpedo Moscow Torpedo Moscow
matchday 36 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 4:00 PM Irtysh Omsk Irtysh Omsk
matchday 36 Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 4:00 PM Enisey Krasnoyarsk Enisey
matchday 36 Baltika Baltika Kaliningrad 7:00 PM Tom Tomsk Tom Tomsk
matchday 33 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 1:15 PM Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
matchday 28 Estoril Praia GD Estoril Praia 1:15 PM UD Vilafranquense Vilafranquense
matchday 28 Chaves GD Chaves 4:00 PM SC Covilhã Covilhã
matchday 28 Benfica B SL Benfica B 7:00 PM CD Feirense Feirense
matchday 28 Arouca FC Arouca 10:30 PM UD Oliveirense Oliveirense
matchday 26 Gil Vicente Gil Vicente FC 5:00 PM Moreirense FC Moreirense
matchday 26 Santa Clara CD Santa Clara 5:30 PM CD Nacional Nacional
matchday 26 Braga SC Braga 7:30 PM Belenenses SAD Belenenses SAD
matchday 26 Sporting CP Sporting CP 10:00 PM FC Famalicão Famalicão
matchday 29 Ümraniyespor Ümraniyespor 4:00 PM Bursaspor Bursaspor
matchday 29 Adanaspor Adanaspor 7:00 PM Ankaraspor Ankaraspor
56' Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 0:1 FK Blansko Blansko
matchday 17 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 5:30 PM 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
matchday 17 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 5:30 PM SK Lisen SK Lisen
matchday 2 Start IK Start postponed FK Jerv FK Jerv
matchday 24 Chrobry Glogow Chrobry Glogow 1:40 PM Miedz Legnica Miedz Legnica
matchday 24 Arka Gdynia Arka Gdynia 1:40 PM Odra Opole Odra Opole
matchday 1 Akropolis Akropolis IF 2:00 PM IK Brage Brage
matchday 1 Örgryte Örgryte IS 2:00 PM Östers IF Östers IF
matchday 1 Jönköping Jönköpings Södra IF 4:00 PM Vasalunds IF Vasalund
matchday 1 Trelleborg Trelleborgs FF 4:00 PM Norrby IF Norrby
matchday 1 Halmstads BK Halmstads BK 4:00 PM BK Häcken Häcken
matchday 1 Mjällby AIF Mjällby AIF 4:00 PM Varbergs BoIS Varbergs BoIS
matchday 1 Elfsborg IF Elfsborg 6:30 PM Djurgardens IF Djurgarden
matchday 1 Norrköping IFK Norrköping 6:30 PM IK Sirius Sirius
matchday 2 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 7:00 PM Hapoel Hadera Hapoel Hadera
matchday 3 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 8:15 PM Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
matchday 30 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 postponed BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
matchday 30 Berliner AK Berliner AK 07 postponed FC Energie Cottbus Energie Cottbus
matchday 30
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena postponed FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
matchday 30 FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde postponed Chemnitzer FC Chemnitzer FC
matchday 30 G. Halberstadt Germania Halberstadt postponed VfB Auerbach VfB Auerbach
matchday 30 Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 postponed FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
matchday 30 U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde postponed ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
matchday 30 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig postponed SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
matchday 30 BFC Dynamo BFC Dynamo postponed Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
matchday 30 Hertha BSC II Hertha BSC II postponed VSG Altglienicke Altglienicke
matchday 31 SC Freiburg II SC Freiburg II 3:00 PM TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
matchday 10 Sacachispas CSD Sacachispas 0:3 CSD Municipal CSD Municipal
matchday 10 Achuapa Deportivo Achuapa 10:00 PM Sanarate FC Sanarate FC
matchday 10 Tauro FC Tauro FC 1:2 CA Independiente de La Chorrera Independiente
matchday 10 Plaza Amador CD Plaza Amador 3:1 Herrera FC Herrera FC
matchday 17 Limón FC Limón FC 3:1 Sporting San José Sp. San José
matchday 17 Guadalupe FC Guadalupe FC 2:2 CS Herediano Herediano
matchday 17 Saprissa Deportivo Saprissa 1:1 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
matchday 7 CS Emelec CS Emelec 1:1 LDU Quito LDU Quito
matchday 4 Ventspils FK Ventspils 3:00 PM BFC Daugavpils Daugavpils
matchday 4 Spartaks Spartaks Jurmala 5:00 PM FK RFS RFS
matchday 8 Kitchee Kitchee 3:0 Resources Capital RCFC
matchday 8 Lee Man Lee Man 12:30 PM TSW Pegasus Pegasus
matchday 9 Binh Dinh FC Binh Dinh FC 1:00 PM VIETTEL FC VIETTEL FC
matchday 9 Sai Gon FC Sai Gon FC 3:15 PM Hong Linh Ha Tinh FC HL Ha Tinh FC
matchday 9 Hanoi FC Hanoi FC 3:15 PM Than Quang Ninh FC Quang Ninh FC
matchday 20 Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 6:00 PM MFM FC MFM FC
matchday 20 Jigawa Jigawa Golden Stars FC 6:00 PM Lobi Stars FC Lobi Stars
matchday 20 Akwa United Akwa United 6:00 PM Sunshine Stars Sunshine Stars
matchday 20 Rivers United Rivers United FC 6:00 PM Dakkada FC Dakkada FC
matchday 20 Enyimba Aba Enyimba Aba postponed Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
matchday 20 Plateau United Plateau United FC 6:00 PM Abia Warriors FC Abia Warriors
matchday 20 Nasarawa United Nasarawa United 6:00 PM Kwara United FC Kwara United
matchday 20 Katsina Utd. Katsina United FC 6:00 PM Wikki Tourists Wikki Tourists
matchday 20 Adamawa United Adamawa United 6:00 PM FC Heartland FC Heartland
matchday 20 Warri Wolves FC Warri Wolves FC 6:00 PM Kano Pillars Kano Pillars
matchday 15 Jigawa Jigawa Golden Stars FC 6:00 PM Akwa United Akwa United
matchday 27 Dinamo-Auto FC Dinamo-Auto Tiraspol 1:00 PM CS Codru Lozova Codru
matchday 27 CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 1:00 PM FC Sfîntul Gheorghe Suruceni Sfintul Gheor.
matchday 20 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan 5:00 PM Saipa FC Saipa FC
matchday 20 Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 5:50 PM Aluminium Arak FC Aluminium Arak
matchday 22 Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 4:00 PM Bloemfontein Celtic Bloem. Celtic
matchday 22 Swallows FC Swallows FC 6:00 PM Black Leopards FC Black Leopards